OTSW

Ogólnopolskie Targi Szkól Wyższych

XIX Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych Radom 2024

Już po raz dziewiętnasty proponujemy Państwu atrakcyjną formę promocji Waszej Uczelni wśród uczniów radomskich szkół ponadpodstawowych. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na informacje o szkołach, w których mogliby kontynuować naukę maturzyści, chcemy zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych organizowanych przez Szkolny Ośrodek Kariery w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.

Termin: 19 marca 2024 roku (wtorek) od godziny 8.00 do 14.00.

Miejsce: patio Kamienicy Deskurów, ul. Rynek 14

szczegóły https:\\epraca.radom.pl


XVIII Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych Radom 2023

Już po raz osiemnasty proponujemy Państwu atrakcyjną formę promocji Waszej Uczelni wśród uczniów radomskich szkół ponadpodstawowych. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na informacje o szkołach, w których mogliby kontynuować naukę maturzyści, chcemy zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych organizowanych przez Szkolny Ośrodek Kariery w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.

Termin: 14 marca 2023 roku (wtorek) od godziny 8.00 do 14.00.

Miejsce: patio Kamienicy Deskurów, ul. Rynek 14

szczegóły htpps:\\epraca.radom.pl


XIV Ogólnopolskie Targi Szkól Wyższych Radom 2017

Już po raz czternasty proponujemy Państwu atrakcyjną formę promocji Waszej Uczelni wśród uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na informacje o szkołach, w których mogliby kontynuować naukę maturzyści, chcemy zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych organizowanych przez Szkolny Ośrodek Kariery w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.

Termin: 14 marca 2017 roku (wtorek) od godziny 8.30 do 14.00.

Miejsce: Strefa Rozrywki G2, ul. Przemysłowa 20

szczególy www.epraca.radom.pl


Jubileuszowe Ogólnopolskie Targi Szkól Wyższych Radom 2013


Już po raz dziesiąty proponujemy Państwu atrakcyjną formę promocji Waszej Uczelni wśród uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na informacje o szkołach, w których mogliby kontynuować naukę maturzyści, chcemy zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych organizowanych przez Szkolny Ośrodek Kariery w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.

Termin: 13 marca 2013 roku (środa) od godziny 8.30 do 14.00.
Miejsce: Strefa Rozrywki G2, al. Grzecznarowskiego 2


          IX Ogólnopolskie Targi Szkól Wyższych Radom 2012

     Po raz dziewiąty Targi zorganizowane zostały dla ponad trzech tysięcy maturzystów
(zawiadomionych 320 klas maturalnych) z regionu radomskiego Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych Radom 2012. 

Targi zgromadziły 28 szkół wyższych z miast w promieniu 150 km od Radomia.

Pojawiły się Uniwersytety, Politechniki i szkoły wyższe z Radomia, Warszawy, Lublina, Łodzi i Kielc.

Zaprosiliśmy do udziału policję i wojsko prezentując ścieżki kariery w tych instytucjach. W ramach tej imprezy doradcy zawodowi
z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy WUP filia Radom oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na własnych stanowiskach doradzali uczniom jak planować karierę zawodową. Zaproszeni doradcy personalni miedzy innymi z Firmy WESTHILL i Miejskiego Urzędu Pracy wKielcachprzeprowadzili 9 wykładówdla około 600 maturzystów. Rangę imprezie nadało przyjęcie honorowychpatronatów przez Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wojewodę Mazowieckiego
i Prezydenta Miasta.
 Nowym działaniem w tym roku było utworzenie dwóch stanowisk z testami kariery dla maturzystów firmy PROGRA (skorzystało około 120 osób) oraz zawodoznawczymi z PRIMERE MULTIMEDIA (około 80 osób). Promocja Targów obejmowała działania medialne w Gazecie Wyborczej (patron medialny  Targów i wydawca Gazety Targowej jako dodatku do GW w Radomiu), w regionalnym Radiu Plus (50 spotów), zapowiedzi w Telewizji DAMI  i Serwisie  CoZaDzien.com.pl. Ponadto odbyła się zakrojona na szeroką skalę akcja internetowa prowadzona między innymi przez patronów medialnych (www.kierunkistudiow.pl) i fanPage na Facebook-u.

Lista Uczelni, które uczestniczyły w 9 Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych Radom 2012: Centrum Nauki i Biznesu „Żak” oddział Radom, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych i Technicznych w Radomiu, Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Centrum Kształcenia Ustawicznego, Uniwersytet Łódzki, Wyższa Szkoła Biznesu, Politechnika Radomska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademia Wychowania Fizycznego J. Piłsudzkiego w Warszawie Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej, Policealna Szkoła TEB Edukacja, Politechnika Łódzka, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Kolegium Licencjackie UMCS, Zespół Medycznych Szkół Policealnych, Uczelnia Łazarskiego, Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie, Kolegium Nauczycielskie, Wojskowa Akademia Techniczna, Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu, Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” z Radomia, Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej, Akademia Leona Koźmińskiego, Politechnika Świętokrzyska, Akademia Obrony Narodowej, Wyższa Szkoła Biznesu w Kielcach, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Tematyka wykładów podczas 9 Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych Radom 2012:
„A co Ty zrobisz, by osiągnąć sukces?” – Krzysztof Filarski, właściciel firmy WESTHILL (Warszawa),
„O tym jak się odnaleźć w świecie realnym i nie zgubić w wirtualnym”-  Sylwia Bernacka i Zbigniew Brzeziński z MUP-u w Kielcach,
„Rynek pracy – jak go rozumieć, jak się na nim odnaleźć?” – dr Monika Mazur.


                  VIII Ogólnopolskie Targi Szkól Wyższych Radom 2011